Podporte túto službu

Život kresťana je úžasné dobrodružstvo v nepredstaviľnej slobode, požehnaní a radosti. Celá Biblia nám hovorí o dokončenom Ježišovom diele a je zamilovaným listom Boha človeku. Táto správa mení životy ľudí a oslobodzuje ich k plnému a radostnému životu s Ním.

Táto služba chce radikálne a bez kompromisov šíriť Dobrú novinu, Evanjelium – jedinú skutočne dobrú správu vo svete. Chce bez prímesí zákonníctva prinášať späť mnohokrát kdesi na dlhej ceste zabudnutú a zaprášenú milosť a prijatie do Cirkvi. Mnoho kresťanov akoby nikdy nemalo možnosť počuť Evanjelium v jeho rýdzej a oslobodzujúcej forme a namiesto radosti prežívajú svoj život na zemi ako pochod slzavým údolím trápenia. Aj ty máš možnosť zapojiť sa do tejto služby a dať takýmto ľuďom šancu pritiahnuť nebo na zem.

Tieto zamyslenia sú a vždy budú zasielané zadarmo. Dnes ich odoberá už viac ako 5 000 ľudí. Zamyslenia nie sú podporované ani financované žiadnou cirkvou, zborom ani spoločenstvom. Finančne zabezpečovať chod tejto služby pomáhate iba vy, odoberatelia týchto povzbudení. Možno si jeden z nich, sú pre teba požehnaním a chceš ich šírenie finančne podporiť a požehnať. Tvoj dar pomôže tejto službe ďalej žiť, rásť a šíriť sa nielen na Slovensku.

Ak ju môžeš a chceš podporiť aj finančne, môžeš tak urobiť každomesačným zasielaním sumy podľa tvojho uváženia na tento účet:

1100067004/8410

Zuno Banka, Slovensko

IBAN: SK6484100000001100067004

SWIFT: RIDBSKBX
 

Ďakujem za tvoju podporu.

Martin

zamyslenia (zavinac) rybka.sk