Archív článkov v kategórii ‘Od iných kazateľov

2 Kor 4,18 „Tak nehľadíme na to, čo je viditeľné, ale na to, čo je neviditeľné; lebo viditeľné je do času, ale neviditeľné je naveky.“ (NIV) Okolo nás sú dve reality. Jedná je tá hmatateľná, materiálna a viditeľná. Tá druhá je neviditeľná, našim zmyslom ukrytá. Diabol robí vynikajúcu prácu v tom, že odvracia zrak kresťanov […]
Epidémiu, ktorá sa vyskytuje medzi kresťanmi veľmi často, by sme mohli zhrnúť do jedného jediného priznania: “Obávam sa, ako som na tom s Bohom”. Poznáš tento strach aj Ty? Hoci nás to nezabije, myslím, že je to niečo podobné ako kresťanská verzia čierneho moru zo 14. storočia. Zastrašuje nás to, robí to z nás chudákov […]Prihláste sa k odberu povzbudení

Tieto povzbudenia každodenne odoberajú už tisícky kresťanov. Píšem v nich o úžasnej dobrej novine, o evanjeliu, o Ježišovi a Jeho dokončenom diele.

Tu sa môžete zapísať sa k odberu týchto povzbudení.

O autorovi

Moja osobná cesta ku Kristovi sa začinala bojovným ateizmom. Odvtedy prešlo pár rokov a ja som zažil pár obrátení. Mám krásnu manželku Alžbetu a dvoch nádherných synov Noe Pavla a Benjamína. Som spolumajiteľom dvoch kresťanských vydavateľstiev a obchodu.

Martin Švikruha

Niektorí z vás sa ozvali ohľadom prednášok, stretnutí. V prípade záujmu zo strany vášho spoločenstva, zboru, cirkvi, prosím, napíšte mi. Vďaka.

email: zamyslenia (zavinac) rybka.sk


Prihláste sa k odberu